“4 Сезони” – це гостинний будинок для людей похилого віку на 60 місць, розташований в тихому житловому районі, в селі Гатне, Київської області, де пропонуються послуги по стаціонарному догляду за людьми похилого віку, догляду за лежачими хворими, а також по догляду за людьми з деменцією.

Живучи з нами

Маючи велику вітальню, особистий простір для жителів, де вони можуть займатися своїми хобі і інтересами, а також прекрасну їдальню, “4 Сезони” пропонує безліч місць, де можна розслабитися, пообідати, потренуватися, поспілкуватися і проявити творчий підхід. Красива територія – ідеальне місце, щоб провести час з друзями та сім’єю, і деякі з наших жителів про неї з радістю піклуються. У світлі, зручні спальні і вітальні можна легко дістатися на інвалідному візку.

Дбайлива команда будинку престарілих створила сімейну атмосферу, заохочуючи всіх разом відзначати особливі події. Жителям пропонується прикрасити свої кімнати невеликими предметами власних меблів і цінними речами, щоб вони відчували себе як вдома. Повсякденне життя продумано так, щоб підтримувати розум, тіло і душу.

Ваш особистий план догляду

Всі жителі отримають максимально доброзичливий догляд. Наша команда надасть все необхідне – послуги медсестри, спеціалізовані послуги і підтримку для вашого близького. У планах індивідуального догляду враховуються не тільки медичні, особисті та дієтичні потреби, але також індивідуальні симпатії і антипатії, уподобання та пропозиції членів сім’ї, які можуть зробити їх перебування у нас більш приємним.