Професійний догляд за людьми похилого віку.

Приватний пансіонат для людей, що втратили здатність до самообслуговування, в тому числі з деменцією, хворобою Альцгеймера, Паркінсона і просто літніх людей.

У вас виникають труднощі при турботі про близьких похилого віку?

  • Вашому близькому потрібен постійний нагляд і догляд?
  • Вашому близькому самотньо не вистачає спілкування?
  • Неможливо залишити близького одного на тривалий термін?
  • Вам важко дотримуватися його режиму годування і прийому ліків?
  • Ви не довіряєте приватним доглядальницям і вони обходяться надто дорого?

Тоді вам просто необхідно звернутися в наш пансіонат! Що ви отримуєте?

  • Незалежність і більше вільного часу – вам не потрібно контролювати стан здоров’я ваших близьких;
  • Постійне і вільне спілкування в будь-який час – ви можете відвідувати своїх близьких, спілкуватися з ними по телефону;
  • Транспортування постояльця від дверей дому до дверей пансіонату, допомога в пересуванні по території пансіонату;
  • Кваліфікований фахівець для вашого близького, який кожен день буде стежити за його самопочуттям;

Більшість людей в похилому віці потребують допомоги і спеціального догляду. Кожен, хто зіткнувся з цією проблемою в своїй родині, знає, що систематичний і відповідальний догляд за людьми похилого віку вимагає не тільки терпіння, такту і самовіддачі.

Від правильного догляду та позитивного емоційного фону залежить не тільки фізичний, а й душевний стан дорогої для вас людини: чи буде він відчувати почуття провини за свою безпорадність, чи не стане відчувати себе тягарем для близьких?

Розриваючись між сім’єю і роботою, обтяжені турботами родичі опиняються перед складним вибором: відмовитися від роботи і особистого життя, щоб мати можливість проводити весь вільний час поруч зі старим батьком або підшукати для нього затишний приватний пансіонат, де близькій людині буде комфортно і спокійно?

Пансіонат  – цивілізоване вирішення цієї проблеми. Літня людина знайде тут побутовий комфорт і душевний спокій, а ви зможете брати активну участь в його житті, не відмовляючись при цьому від свого особистого життя і кар’єри.

Можна розмістити у нас літнього родича для постійного проживання або тимчасово: на час відпустки, відрядження, ремонту або на час своєї непрацездантості, не побоюючись за його здоров’я.