Захворювання деменція – серйозне ураження мозкової активності людини. Що може послужити виникненню даної патології? Це питання ставить в глухий кут багатьох фахівців і медиків. У цьому стані хворому потрібно приділяти цілодобову увагу, що в сучасному світі, родичам хворої людини зробити не завжди є змога. Виною тому – зайнятість на роботі. Тому рідні таких хворих вважають за краще звернутися в пансіонат по догляду за людьми з деменцією і забезпечити якісний догляд близькій людині.

Догляд за хворими деменцією – складне заняття, яке вимагає певної підготовки. Наш пансіон «Елегія», має все необхідне для догляду за такими підопічними. Стабільний розпорядок дня, прогулянки на свіжому повітрі, допомога з гігієною, допомога в прийомі їжі, все це і багато іншого можна отримати, скориставшись нашими послугами.

Співробітники пансіонатів мають величезний досвід догляду і реабілітації хворих з різними захворюваннями. На території дому престарілих створені всі умови для комфортного проведення часу наших підопічних.

Харчування 4-5 разове, тільки з якісних продуктів, без вмісту шкідливих речовин і ГМО. Широко застосовується і користується попитом нова послуга «патронажне обслуговування пацієнтів з обмеженими здібностями» (для людей, чторі не в змозі самостійно пересуватися). Для цього є сучасні технологічні засоби допомоги підопічним, каталки, спеціальні крісла.

Надавши можливість нам здійснювати догляд за Вашим близьким, Ви отримаєте вільний час для роботи і особистих справ.