Згідно з дослідженням, опублікованим в JAMA Network Open, будинки для людей похилого віку з високими рейтингами і позитивними онлайн-відгуками можуть мати більш низькі показники повторної госпіталізації їх підопічних.

Дослідники проаналізували 8548 відгуків Yelp, опублікованих в період з 2014 по 2018 рік для 1536 кваліфікованих медичних установ по всій країні, і порівняли цю інформацію з показниками повторної госпіталізації і оцінками якості з сайту порівняння будинків престарілих CMS.

У будинках для людей похилого віку, які отримали найвищі оцінки від Yelp і CMS, рівень повторної госпіталізації на 2% нижче, ніж в установах з найгіршими показниками. Будинки для людей похилого віку з найвищими оцінками часто отримували коментарі Yelp про ставлення співробітників, їх спілкуванні та якості установи і обладнання.

Дослідники відзначили, що в аналізі не проводиться різниці між доцільною з медичної точки зору і запобіжною повторною госпіталізацією. Крім того, тільки 10 відсотків медичних установ по всій країні мали онлайн-огляди, доступні для аналізу.

Джерело: https://www.beckershospitalreview.com/post-acute/positive-nursing-home-reviews-linked-to-lower-rehospitalization-rates.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *