Словосполучення «будинок престарілих» до сих пір лякає представників старшого покоління. У них ще живі спогади про радянські держустанови, де люди похилого віку доживали свої дні в жалюгідних умовах з грубим персоналом. Але сьогодні все змінилося. Як в приватних, так і в муніципальних закладах умови утримання помінялися кардинально, а байдужість доглядальниць змінилося на дружелюбність і турботу персоналу.

Особливості сучасних будинків для людей похилого віку

Переповнені похмурі палати радянських будинків престарілих вже давно змінилися на затишні кімнати та номери, в яких у кожного постояльця є свій куточок з особистими речами. Сучасний будинок для людей похилого віку вже не викликає жах, скоріше, він нагадує затишний санаторій з:

  • 5-разовим збалансованим харчуванням;
  • турботливим і уважним колективом;
  • професійним і компетентним персоналом;
  • різноманітним дозвіллям;
  • упорядкованою територією.

Тут мешканці ні в чому не обмежені, їм готові допомогти в будь-яку хвилину в побутовому і медичному плані. Вони багато спілкуються, займаються улюбленою справою і гуляють. І, по-справжньому, насолоджуються своїм «заходом», а не доживають останні дні, страждаючи від грубості і самотності.

Коли переїзд в будинок для людей похилого віку – оптимальний варіант?

Приватний пансіон для літніх – це не тільки турбота і комфорт вашого родича, це ще і професійна допомога. Якщо ваш старий родич:

  1. Хворий деменцією чи хворобою Альцгеймера.
  2. Втратив здатність до самообслуговування.
  3. Потребує реабілітації після тяжкої хвороби або травми.
  4. Вимагає до себе підвищеної уваги.

Вам варто подумати про переїзд в будинок для людей похилого віку. Під наглядом професіоналів літня людина не зможе завдати собі шкоди, загубитися або залишитися голодним. Йому завжди допоможуть в побутовому плані, будуть суворо стежити за його здоров’ям і харчуванням. Така турбота в будь-якому випадку більше піде на користь гостю, ніж невмілі дії близьких людей.

А ще, в приватному пансіоні літній людині не буде самотньо. Тут кожен зможе знайти собі справу до душі, в будь-який момент поспілкуватися з однолітками. Для мешканців організовано цікаве дозвілля, вони завжди зможуть обговорити з товаришами або сусідами по кімнаті улюблений серіал.

Відвідувати мешканців ви можете в будь-який момент. Але, навіть якщо у вас не вийде приїжджати кожні вихідні, ви можете бути на 100% впевнені, що ваша близька людина в надійних руках і під наглядом справжніх професіоналів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *