Відгуки

Отзывы

С.Н., член родини

Перше, що я помітив в будинку для літніх людей, це дружелюбність і теплий прийом, який випромінюють всі співробітники, включаючи доглядальниць і адміністрацію. Персонал турботливий і ввічливий, їжа приємно пахне. Всі постояльці виглядають охайно.

Д.Ю., член родини

Поміщав тата сюди на кілька тижнів, і я дуже вражений обслуговуванням, а також персоналом. Величезна різниця в порівнянні з установою, в яку звертався до цього. Дякую за турботу.

Отзывы
Отзывы

Б.А., член родини

Будинок пристарілих Елегія дав моїй родині душевний спокій. Ми знаємо, що вона отримує найкращий догляд.

О.Н., член родини

Моя мама була там більше року і отримала відмінну допомогу. Приміщення чисті та сучасні, жодного разу, під час відвідин, не помітив “запаху”, їжа добре приготована і красиво представлена. До лікаря звертаються в разі потреби.

Моя мама перебувала в іншій установі тимчасово, поки чекала місце тут, яке порекомендували знайомі.

Отзывы
Отзывы

Юрій, член родини

Мій батько проживає в пансіонаті Елегія майже два роки. У нього судинна деменція. Весь персонал гостинний, завжди веселий. Будинок завжди бездоганно чистий і приємний для відвідування.

Аліна, член родини

У ці важкі часи ми дійсно відчували себе як сім’я, враховуючи, що ми не могли бачити мою матір протягом декількох місяців. Персонал доброзичливий і турботливий, забезпечували нам постійний зв’язок.

Отзывы